Trasy zawodów i bufet – zapoznaliście się z mapami?

Widzieliście już trasy zawodów po których 30 września 2018 roku będziecie się ścigać w Brzegu Dolnym i  jego malowniczych okolicach? Jeśli nie to poniżej jeszcze raz prezentujemy mapy z wytyczonymi trasami oraz strefą zmian.

BUFET

Podczas zawodów AC/DC bufet będzie znajdował się przy Biurze Zawodów. Po każdej pętli można się przy nim zatrzymać i napić oraz posilić. Do dyspozycji uczestników będzie woda, bakalie oraz owoce. Woda dla rowerzystów będzie podawana w półlitrowych butelkach, które zostaną wcześniej odkręcone. Jednocześnie przypominamy, że po duathlonie i wyścigu rowerowym przewidziano dla wszystkich zawodników posiłek regeneracyjny. Co to będzie? Więcej informacji wkrótce!

 

Trasa biegowa – pętla 2,5 km

 

Trasa kolarska – pętla 20 km

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego jeszcze raz przypominamy: zawody odbywają się przy zamkniętym ruchu drogowym. Należy jednak – szczególnie na odcinkach asfaltowych – zachować ostrożność, poruszać się prawą stroną jezdni, a także przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Informujemy również o obowiązku posiadania zapiętego na głowie kasku na całej trasie rowerowej oraz bezwzględnego zakazu korzystania ze słuchawek.

 

Strefa zmian

 

Zachęcamy, aby dołączyć do wydarzenia na facebooku – TUTAJ

oraz zapisywania się na AC/DC – TUTAJ

Udostępnij ten wpis: