AC/DC to nie tylko duathlon – kolarze na start!

AC/DC to  zawody zorganizowane nie tylko z myślą o sportowcach łączących ze sobą dwie dyscypliny – biegi oraz kolarstwo. To również wyścig dla rowerzystów crossowych! Obok duathlonistów na starcie mogą stanąć bowiem także kolarze, którzy będą rywalizować w kategorii AC/DC CROSS BIKE i wystartują równo o 10.

Zawody odbędą się w Brzegu Dolnym, niedaleko Wrocławia, 30 września 2018 roku – zostało niewiele czasu!

 

AC/DC CROSS BIKE – wjedź mocno w jesień i koniec sezonu

Podczas zawodów AC/DC dla kolarzy przewidziano dystans 40 kilometrów. Nawierzchnia crossowej trasy to drogi polne, leśne, asfalt, a także kostka. Będą podjazdy i zjazdy, niekiedy łatwiejsze, czasem trudniejsze. Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i adrenaliny! Zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym, niemniej jednak należy zachować ostrożność,  przestrzegać przepisów ruchu drogowego, trzymać się lewej strony jezdni (szczególnie na odcinkach asfaltowych) oraz dbać o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników.

Na całej trasie wymagane jest posiadanie zapiętego na głowie kasku. Zabrania się używania słuchawek i korzystania z przystawek oraz kierownicy czasowej.

 

Dla AC/DC CROSS BIKE przewidziane są klasyfikacje: Open kobiet oraz open mężczyzn.

 

Najlepsi zawodnicy zostaną obdarowani nagrodami! Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w losowaniu dodatkowych nagród! Co to będzie? Śledźcie naszą stronę oraz facebooka (link TUTAJ) a wkrótce dowiecie się więcej!

Zaplanuj początek jesieni już dziś i zapisz się na zawody AC/DC na dystans CROSS BIKE! Świetna atmosfera, gorąca rywalizacja, wyzwania na trasie oraz dobra zabawa gwarantowane!

Zapisz się już dzisiaj – TUTAJ

Udostępnij ten wpis: